Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to fa translation catalogue (249 entries)

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL.
fa: %1$s یک تغییر مسیر %2$s ایجاد کرد%3$s از آدرس نوشته قدیمی به آدرس نوشته جدید.

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL.
fa: %1$s یک تغییر مسیر %2$s ایجاد کرد%3$s از نحوه آدرس قدیمی به نحوه آدرس جدید.

en: %1$s description
fa: توضیح %1$s

en: %1$s detected that you deleted a post. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
fa: %1$s پستی را که شما حذف کرده اید یافته است. شما هم چنین می توانید:%2$s نمی دانید چکار کنید؟ %3$sRead this post%4$s

en: %1$s detected that you deleted a term. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
fa: %1$s شما حذف کردید. شما میتوانید:%2$s نمیدانید چکار میکنید؟%3$s این را بخوانید %4$s.

en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
fa: %1$s پستی را که شما حذف کرده اید یافته است. شما هم چنین می توانید:%2$s نمی دانید چکار کنید؟ %3$sRead this post%4$s

en: %1$s detected that you restored a post (%4$s) from the trash, for which a redirect was created. %2$sClick here to remove the redirect%3$s
fa: %1$s مشخص شد شما نوشته بازیابی کرده اید (%4$s) از زباله دان،برای تغییر مسیذی که ایجاد شد. %2$s برای حذف تغییر مسیر کلیک کنید%3$s

en: %1$s editor
fa: ویرایش %1$s

en: %1$s image
fa: تصویر %1$s

en: %1$s preview
fa: %1$s پیش نمایش

en: %1$s title
fa: عنوان %1$s

en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
fa: %1$s هدایت خواهد شد به %2$s.شاید آن ارزش داشته باشه با توجه به ایجاد یک تغییر مسیر مستقیم به %2$s.

en: %1$sClick here%2$s to index your links, so we can identify orphaned %3$s. %4$s
fa: %1$sکلیک کنید%2$s برای ایندکس شدن لینک‌ها، تا بتوانیم تنها مانده ها را شناسایی کنیم %3$s. %4$s

en: %1$sLearn more about orphaned content%2$s.
fa: %1$s یادگیری بیشتر درباره محتوای تنها%2$s.

en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
fa: %s می تواند تولید فایل های ریدایرکت را در پیکربندی وب سرور سایت شما انجام دهد. اگر شما این ویژگی پی اچ پی ریدایرکت را غیر قعال کردید، کافی ست آن را فعال کنید، البته به شرطیکه بدونید دارید چکار می کنید.

en: %s internal linking
fa: %s ارتباط داخلی

en: %s just created a redirect from the old URL to the new URL.
fa: %s فقط یک تغییر مسیر از آدرس قدیمی به جدید ایجاد شد.

en: 'Orphaned content' refers to %1$s that have no inbound links, consider adding links towards these %1$s. %2$s
fa: 'محتوای تنها' اشاره دارد به%1$s که لینک داخلی ندارد،در نظر بگیرید لینک را به این موضوع اضافه کنید %1$s. %2$s

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: 301 Moved Permanently
fa: 301  کاملا انتقال یافت.

en: 302 Found
fa: 302 پیدا شد

en: 307 Temporary Redirect
fa: 307 به طور موقت تغییر مسیر داده شد

en: 410 Content Deleted
fa: 410 محتوای حذف شده است

en: 410 Redirect created from %1$s!
fa: تغییز مسیر 410 ساخته شد از %1$s!

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
fa: 451 به دلایل امنیتی غیر قابل دسترسی است

en: Add Redirect
fa: افزودن ارجاع دهنده

en: Add custom fields to page analysis
fa: زمینه های سفارشی را به آنالیز صفحه خود اضافه کنید

en: Add new prominent word
fa: افزودن کلمه برجسته جدید

en: Add or remove prominent words
fa: افزودن یا حذف کلمه‌های برجسته

en: Add related keyphrase
fa: عبارت کلیدی مرتبط اضافه کنید

en: All prominent words
fa: همه کلمه‌های برجسته

en: All redirect types
fa: همه انواع تغییر مسیر

en: All redirects have been imported successfully. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the imported redirects.
fa: همه تغییر مسیرها با موفقیت درون‌ریزی شد. به %1$sپیشنمایش تغییرمسیر بروید%2$s تا درون‌ریزی‌های تغییر مسیر را ببینید.

en: Analysis results
fa: نتایج آنالیز

en: Analyze your content
fa: محتوا را بررسی کن

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
fa: از آنجایی که سرویس دهندۀ سایت شما Apache می‌باشد، باید تنظیمات زیر را در پروندۀ پیکربندی httpd اضافه کنید:

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
fa: از آنجایی که سرویس دهندۀ سایت شما NGINX می‌باشد، باید تنظیمات زیر را در پرونده Nginx وارد کنید:

en: Ask your SEO Manager or Site Administrator to count links in all texts, so we can identify orphaned %1$s. %2$s
fa: از SEO Manager یا  Site Administrator بخواهید تمام لینک‌های موجود در متون را شمارش کنند، تا بتوانیم تنها مانده ها را شناسایی کنیم %1$s. %2$s

en: By
fa: توسط

en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
fa: به طور پیش فرض دستورات انتقال توسط فایل %s انجام می شود، در صورتی که می خواهید این کار توسط فایل دیگری انجام شود، این گزینه را انتخاب کنید. تنها در صورتی که آگاهی کامل دارید این گزینه را انتخاب کنید.

en: CSV import failed: No file selected.
fa: درون‌ریزی CSV شکست خورد: پرونده‌ای انتخاب نشده است

en: CSV import failed: the provided file could not be parsed using a CSV parser.
fa: درون‌ریزی CSV شکست خورد: پرونده آماده شده نمی تواند اجرا شود با استفاده از اجرا کننده CSV.

en: CSV import failed: the provided file is larger than %1$s.
fa: درون‌ریزی CSV شکست خورد: پرونده خیلی بزرگتر از %1$s است.

en: CSV import failed: the provided file is not a CSV file.
fa: درون‌ریزی CSV شکست خورد: پرونده مورد نظر CSV نمی باشد.

en: Calculation completed.
fa: محاسبه تکمیل شد.

en: Calculation in progress...
fa: محاسبه در حال انجام است...

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Choose a CSV file from your computer:
fa: پرونده CSV را از کامپیوتر خود انتخاب کنید:

en: Choose from the most used
fa: انتخاب از پرکاربردترین‌ها

en: Close
fa: بستن

en: Create Redirect
fa: تغییر مسیر بسازید

en: Create redirect
fa: ایجاد تغییر مسیر

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit %1$s preview
fa: %1$s ویرایش پیش نمایش

en: Edit prominent word
fa: ویرایش کلمه برجسته

en: Edit redirect
fa: ویرایش تغییر مسیر

en: Enabled
fa: فعال‌شده

en: Enter a related keyphrase to calculate the SEO score
fa: عبارت کلیدی کانونی را برای محاسبه نمره سئو وارد کنید

en: Enter redirects to import
fa: ریدایرکت را برای ایمپورت کردن وارد کنید

en: Error while saving this redirect
fa: خطا هنگام ذخیره کردن انتقال آدرس ها

en: Error: a redirect for this URL already exists
fa: یک مسیر بازگشتنی از قبل برای این آدرس وجود دارد

en: Everything is already indexed. There is no need to recalculate anything.
fa: همه چیز ایندکس شده است. نیازی به محاسبه مجدد چیزی نیست.

en: Export SEO title
fa: برون‌بری عنوان سئو

en: Export URL
fa: آدرس خروجی

en: Export keyphrase scores
fa: برون‌بری نمرات عبارت کلیدی

en: Export keyphrases
fa: برون‌بری عبارت کلیدی

en: Export keyphrases to a CSV file
fa: برون‌بری کلمات کلیدی به پرونده CSV

en: Export meta description
fa: برون‌بری توضیح متا

en: Export readability score
fa: نمره خوانایی برون‌بری

en: Export redirects
fa: برون‌بری تغییر مسیر

en: Export redirects to a CSV file
fa: برون‌بری تغییر مسیر به پرونده CSV

en: Export title
fa: عنوان خروجی

en: Exporting data can take a long time when there are many posts, pages, public custom post types or terms.
fa: برون‌بری داده ممکن است زمانبر باشد وقتی تعداد نوشته‌ها،برگه‌ها و انواع نوشته های سفارشی و شرایط زیاد است.

en: Filter
fa: صافی

en: Filter by redirect type
fa: فیلتر براساس نوع تغییر مسیر

en: Format
fa: فرمت

en: Generate a separate redirect file
fa: ساختن یک فایل بازگشتی جداگانه

en: Generate internal linking suggestions
fa: درحال ایجاد لینک های داخلی پیشنهادی

en: Generating suggestions for %1$s...
fa: درحال تولید پیشنهادی برای %1$s...

en: Good job! You've optimized your internal linking suggestions. These suggestions will now appear alongside your content when you are writing or editing a post.
fa: خوب بود! شما لینک‌سازی داخلی پیشنهادی رابهینه سازی کردید. این پیشنهادات هنگام نوشتن یا ویراش یک نوشته در محتوای شما نمایش داده می شود.

en: Help on choosing the perfect keyphrase
fa: راهنمایی برای انتخاب بهترین عبارت کلیدی

en: Help on keyphrase synonyms
fa: راهنمایی برای مترادف عبارت کلیدی

en: ID
fa: شناسه

en: If you need a list of all public posts, terms and related keyphrases, you can generate a CSV file using the %s button below.
fa: اگر نیاز به تمام نوشته‌های منتشر شده،شرایط و کلمات کلیدی مرتبط دارید، می توانید پرونده CSV را با استفاده از%s دکمه زیر ایجاد کیند.

en: If you need to have a list of all redirects, you can generate a CSV file using the button below.
fa: اگر نیاز به داشتن لیستی از تمام تغییر مسیرها دارید، می توانید پرونده CSV ایجاد کنید با استفاده از دکمه زیر.

en: Import .htaccess
fa: وارد کردن پروندۀ .htaccess

en: Import CSV file
fa: درون‌ریزی CSV

en: Import from a CSV file
fa: وارد کردن از یک فایل CSV

en: Import from other redirect plugins
fa: درون‌ریزی از افزونه‌های redirect دیگر

en: Import from:
fa: درون‌ریزی از:

en: Import redirects
fa: درون‌ریزی تغییر مسیرها

en: Import redirects from %s
fa: وارد کردن تغییر مسیر ها از %s

en: Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirect. | Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirects.
fa[0]: درون‌ریزی %1$s/%2$s تغییر مسیر با موفقیت انجام شد. به %3$s پیشنمایش تغییر مسیر%4$s برای مشاهده درون‌ریزی شدن تغییر مسیر بروید.

en: In this beta, we introduce a stale cornerstone content filter. You can find it %1$son the page overview%2$s. This functionality is also available for other content types.
fa: در این نسخه بتا، ما فیلتر محتوای cornerstone  را معرفی میکنیم. می توانید پیدا کنید در%1$s پیشنمایش برگه%2$s. این عملکرد برای بقیه محتوا نیز دردسترس است.

en: In this beta, we introduce a stale cornerstone content filter. You can find it %1$son the post overview%2$s. This functionality is also available for other content types.
fa: در این نسخه بتا ما فیلتر محتوای cornerstone را معرفی میکنیم. می توانید پیدایش کنید در%1$s پیشنمایش نوشته%2$s.این عملکرد برای بقیه محتوا نیز در دسترس است.

en: In this beta, we introduce a stale cornerstone content filter. You can find it on content type overviews.
fa: در این نسخه بتا، ما یک فیلتر محتوای مهم (اصلی) دائمی معرفی کردیم. می توانید در پیشنمایش انواع محتوا مشاهده کنید.

en: Insights
fa: بینش‌

en: Internal linking
fa: لینک سازی های داخلی

en: Internal linking suggestions
fa: لینک‌های داخلی پیشنهادی

en: Item %1$s of %2$s analyzed.
fa: آیتم %1$s از %2$s بررسی شد.

en: Keyphrase
fa: عبارت کلیدی

en: Keyphrase synonyms
fa: مترادف عبارت کلیدی

en: Limit result set to items that are unindexed.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به مواردی که ایندکس نشده اند.

en: Link suggestions
fa: لینک های پیشنهادی

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
fa: یک محتوای 410 بدون هدر ارایه کنید .

en: Mark as fixed:
fa: به عنوان اصلاح شده نشانه گذاری کن

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
fa: علامت گذاری به عنوان اصلاح شده در %1$s.

en: Modify your %1$s description by editing it right here
fa: اینجا توضیحات  %1$s را مدیریت و ویرایش کنید

en: New URL
fa: نشانی جدید

en: New URL:
fa:  آدرس ( URL )  جدید :

en: New URL: {{link}}%s{{/link}}
fa: آدرس جدید: {{link}}%s{{/link}}

en: New prominent word
fa: کلمه برجسته جدید

en: New type can't be empty.
fa: نوع جدید نمیتونه خالی باشه

en: No prominent words
fa: بدون کلمه‌های برجسته

en: No redirects have been imported. Probably they already exist as a redirect. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the existing redirects.
fa: تغییر مسیر درون‌ریزی نشد.ممکن است وجود داشته باشد بعنوان تغییر مسیر. به %1$s پیشنمایش تغییر مسیر بروید%2$s برای مشاهده تغییرات مسیر موجود.

en: Not Found
fa: یافت نشد

en: Not all the required fields are filled.
fa: تمامی موارد خواسته شده پر نشده است.

en: OK
fa: تایید

en: Ok
fa: خوب

en: Old URL
fa: نشانی قدیمی

en: Old URL:
fa: آدرس قدیم:

en: Old URL: {{link}}%s{{/link}}
fa: آدرس قدیمی: {{link}}%s{{/link}}

en: Origin
fa: مبداء

en: Orphaned content
fa: محتوای تنها

en: Plain redirects
fa: تغییر مسیر

en: Please enter the new URL for %s
fa: لطفاً برای %s نشانی جدید وارد کنید

en: Please note that the first row in this file is a header. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
fa: لطفا توجه داشته باشید که ردیف اول در این پرونده سربرگ است. این ردیف باید نادیده گرفته شود هنگام اجرا یا درون‌ریزی داده از خروجی.

en: Please note:
fa: لطفا توضیح دهید:

en: Please provide a %1$s description by editing the snippet below.
fa: لطفا آماده کنید یک %1$s توضیح توسط ویرایشگر اسنیپت در زیر.

en: Please provide a %1$s title by editing the snippet below.
fa: لطفاً یک عنوان %1$s با ویرایش شی زیر فراهم کنید .

en: Please select an image by clicking here
fa: لطفا با کلیک کردن اینجا یک تصویر را انتخاب کنید

en: Popular prominent words
fa: کلمه‌های برجسته پرکاربرد

en: Prominent words
fa: کلمات شاخص

en: Prominent words list
fa: لیست کلمه‌های برجسته

en: Prominent words list navigation
fa: لیست ناوبری کلمه‌های برجسته

en: Read more about %1$swhy you should always keep your cornerstone content up-to-date%2$s.
fa: بیشتر بدانید درباره اینکه %1$s چرا شما همیشه باید محتوای cornerstone را بروزر نگهدارید%2$s.

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
fa: مطالعه بیشتر در رابطه با بهبود ساختار سایت به وسیله ساختن لینک‌های داخلی

en: Read more about how the insights can help you improve your content.
fa: مطلاعه بیشتر درباره چگونگی کمک بینش به بهبود محتوای سایت.

en: Redirect added.
fa: تغییر مسیر آدرس اضافه گردید.

en: Redirect created
fa: تغییر مسیر ایجاد شد

en: Redirect created from %1$s to %2$s!
fa: تغییرمسیر از %1$s به%2$sانجام شد !

en: Redirect deleted.
fa: تغییر مسیر آدرس حذف گردید.

en: Redirect import failed: no redirects found.
fa: وارد کردن انتقال آدرس ها انجام نشد: هیچ انتقال آدرسی یافت نشد.

en: Redirect import failed: the Redirection plugin is not installed or activated.
fa: وارد کردن تغییر مسیر انجام نشد:   افزونه تغییر مسیر نصب نشده است و یا فعال نمی‌باشد.

en: Redirect import failed: the selected redirect plugin is not installed or activated.
fa: درون‌ریزی تغییر مسیر شکست خورد: افزونه تغییر مسیر انتخاب شده نصب یا فعال نیست.

en: Redirect import failed: we can't recognize this type of import.
fa: درون‌ریزی تغییر مسیر شکست خورد: نمی توانیم این نوع درون‌ریزی را تشخیص دهیم.

en: Redirect it to another URL
fa: تغییر مسیر به یک آدرس اینترنتی دیگر

en: Redirect method
fa: روش تغییر آدرس

en: Redirect not deleted.
fa: ریدایرکت حذف نشد.

en: Redirect this broken URL and fix the error
fa: با معرفی یک مسیر بازگشتنی برای این پیوند شکسته شده ، مشکل را حل کنید .

en: Redirect updated.
fa: تغییر مسیر آدرس به روز رسانی شد.

en: Redirection
fa: تغییر مسیر کردن

en: Redirects
fa: تغییر مسیر

en: Redirects per page
fa: ریدایرکت در هر صفحه

en: Redirects settings
fa: تنظیمات تغییر مسیر

en: Regex Redirects
fa: ارجاع دهنده‌های عبارات قاعده‌مند (Regex)

en: Regular Expression
fa: تطبیق رشته در متن (عبارت باقاعده)

en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our knowledge base%2$s.
fa: عبارات منظم(regex) تغییر مسیر قدرتمندی است.شما باید آنها را بکارببرید اگر درباره آنها اطلاعاتی دارید.%1$s کسب اطلاعات بیشتر در این باره%2$s.

en: Regular Expression redirects
fa: تغییرات منظم بیان

en: Related keyphrase
fa: عبارت کلید مرتبط

en: Remove image
fa: حذف تصویر

en: Safe Redirect Manager
fa: مدیریت امن تغیر مسیر

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save anyway
fa: در هر صورت ذخیره کن.

en: Search
fa: جستجو

en: Search prominent words
fa: جستجوی کلمه‌های برجسته

en: Select this redirect
fa: انتخاب این ریدایرکت

en: Separate prominent words with commas
fa: جداسازی کلمه‌های برجسته با کاما

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show information about Facebook description
fa: نمایش اطلاعات درباره توضیحات فیسبوک

en: Show information about Facebook image
fa: نمایش اطلاعات تصاویر فیسبوک

en: Show information about Facebook title
fa: نمایش اطلاعات درباره عنوان فیسبوک

en: Show information about Twitter description
fa: نماش اطلاعات درباره ی توضیحات توئیتر

en: Show information about Twitter image
fa: اطلاعات عکس توییتر را نمایش بده

en: Show information about Twitter title
fa: نمایش اطلاعات درباره عنوان توئیتر

en: Simple 301 Redirects
fa: تغییر مسیر 301 ساده

en: Something went wrong when deleting this redirect.
fa: موقع حذف این ریدایرکت مشکلی بوجود آمد.

en: Stale cornerstone content
fa: محتوای مهم (اصلی) دائمی

en: Stale cornerstone content refers to cornerstone content that hasn’t been updated in the last 6 months. Make sure to keep these %1$s up-to-date. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
fa: محتوای مهم (اصلی) انعکاس محتوای مهمی است که در 6 ماه گذشته بروزرسانی نشده است. مطمئن شوید این %s بروزرسانی کرده اید. %2$s یادگیری بیشتر درباره محتوای مهم (اصلی)%3$s.

en: Stop analyzing
fa: فرآیند را متوقف کن .

en: Synonyms
fa: مترادف

en: Target
fa: هدف

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Prominent words
fa: کلمه‌های برجسته

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Prominent word
fa: کلمه برجسته

en: The Insights section in our metabox shows you useful data about your content, like what words you use most often.
fa: بخش بینش‌ در جعبه متا بخ شما داده مفیدی درباره محتوایتان می دهد،مانند اینکه کلمات پرکاربرد در محتوایتان چیست.

en: The Regular Expression field can't be empty.
fa: فیلد تطبیق رشته در متن نمی تواند خالی باشد.

en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
fa: آدرس URL ای ریدایرکت شده توسط شما به نظر می رسد وضعیت %1$s برمی گرداند شما ممکن است قبل از ذخیره بخواهید تا بررسی کنید در دسترس بودن آدرس مقصد را به صورت دستی بررسی کنید .

en: The URL you entered could not be resolved.
fa: آدرس اینترنتی که وارد کرده اید نمی تواند قبول شود.

en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
fa: آدرسی که وارد نموده‌اید پاسخی با HTTP کد متفاوت با (OK)200 برگردانده است. HTTP کد دریافت شده %1$s می‌باشد.

en: The first row in this file is the header row. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
fa: اولین ردیف از این پرونده سربرگ ردیف است. این ردیف باید نادیده گرفت هشود هنگام اجرا یا درون‌ریزی داده از خروجی.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
fa: اولین راه کار سئوی وردپرس،شامل سئوی on-page و تحلیل محتوا، نقشه سایت و خیلی موارد دیگر.

en: The given image url cannot be loaded
fa: آدرس URL داده شده بارگزاری نمی شود.

en: The image you selected is too small for %1$s
fa: تصویر انتخابی شما برای %1$s خیلی کوچک است .

en: The link suggestions metabox contains a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
fa: لینک پیشنهادات جعبه متا شامل لیست نوشته‌ها در بلاگ با محتوای شبیه به هم که ممکن است جالب باشد برای لینک کردن به آن.

en: The new URL field can't be empty.
fa: بخش آدرس جدید نمی تواند خالی بماند

en: The old URL already exists as a redirect.
fa: آدرس اینترنتی قدیمی به عنوان مسیر وجود دارد.

en: The old URL field can't be empty.
fa: بخش آدرس قدیم نمی تواند خالی بماند

en: The old URL for your redirect is not relative. Only the new URL is allowed to be absolute. Make sure to provide a relative old URL.
fa: آدرس قدیمی برای تغییر مسیر مرتبط نیست. فقط آدرس جدید مجاز به مطلق بودن است. از مرتبط بودن آدرس قدیمی اطمینان پیدا کنید.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
fa: نوع تغییر مسیر کد پاسخگوی HTTP به مرورگر ارسال می کند که چه کد تغییر مسیری بکاررفته است.%1$s ازلاعات بیشتر در این باره%2$s.

en: The redirect was added successfully.
fa: تغییر مسیر آدرس با موفقیت اضافه شد.

en: The redirect was deleted successfully.
fa: تغییر مسیر آدرس با موفقیت حذف شد.

en: The redirect was updated successfully.
fa: تغییر مسیر آدرس با موفقیت به‌روز رسانی شد.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
fa: تغییر مسیی که میخواهید ذخیره کنید یک حلقه اشتباه تغییر مسیر است. به این معنی که احتمالا این تغییر مسیر موجود می باشد.

en: The terms saved successfully for the given post.
fa: شرایط با موفقیت برای این نوشته ذخیره شدند.

en: There is no post found for the given post id.
fa: هیچ نوشته ای برای این آیدی نوشته پیدا نشد.

en: This is an example title - edit by clicking here
fa: این یک عنوان مثالی می باشد - برای ویرایش کلیک کنید

en: Type
fa: نوع

en: URL
fa: آدرس

en: Undo
fa: لغو

en: Unknown error. Failed to create redirect.
fa: خطای ناشناخته. عدم موفقیت درساخت تغییر مسیر آدرس.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
fa: خطای ناشناخته. عدم موفقیت در به‌روز رسانی تغییر مسیر آدرس.

en: Update Redirect
fa: تغییر مسیر اصلاح گردد.

en: Update prominent word
fa: بروزرسانی کلمه برجسته

en: Upload image
fa: آپلود تصویر

en: Use other image
fa: استفاده از تصویر دیگر

en: View prominent word
fa: مشاهده کلمه برجسته

en: Want to use our internal linking tool? Analyze all the published posts, pages and custom post types to generate internal linking suggestions.
fa: می خواهید ابزار پیشنهاد لینک داخلی ما را استفاده کنید؟ ابتدا تمام برگه ها و نوشته های منتشر شده را آنالیز کنید تا گزینه های پیشنهادی لینک داخلی برای شما ایجاد شوند.

en: We are unable to detect an image in your post that is large enough to be displayed on Facebook. We advise you to select a %1$s image that fits the recommended image size.
fa: ما قادر به یافتن تصویری در پست شما که به اندازه کافی برای نمایش در فیس بوک کافی باشد نیستیم توصیه می کنیم که یک تصویر %1$s که اندازه توصیه شده را کامل کند انتخاب نمائید .

en: We're unable to create the directory %s
fa: شما نمی‌توانید مسیر %s را بسازید

en: We're unable to save the redirect file to %s
fa: ما قادر به ذخیره پرونده تغییرمسیر یافته در %s نیستیم.

en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
fa: ما نمی توانیم انتقال آدرس را در فایل htaccess. شما بنویسیم، مطمئن شوید که این فایل قابلیت نوشتن دارد.

en: We're unable to write data to the file %s
fa: ما نمی توانیم اطلاعات فایل %s را بنویسیم.

en: We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards this %3$s. | We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards these %3$s.
fa[0]: ما تشخیص دادیم %1$s%2$d 'تنها مانده' %3$s%4$s (بدون لینک داخلی).در نظر بگیرید لینک را به این موضوع اضافه کنید %3$s.

en: Web server
fa: سرور وب

en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
fa: نوشتن تغییر مسیر در %1$s فایل.اطمینان حاصل کنید که فایل %1$s قابل نوشتن است.

en: Yoast SEO Premium
fa: افزونه سئو Yoast حرفه‌ای

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
fa: شما در حال ویرایش یک تغییر آدرس هستید، لطفا اول این مورد را به اتمام رسانید

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin. Please choose a different URL to redirect to.
fa: URL ریدایرکت شما با URL  اصلی یکسان است، لطفاً URL متفاوتی انتخاب کنید.

en: You can add or remove columns to be included in the export using the checkboxes below.
fa: شما می توانید اضافه یا حذف کنید ستون هایی که شامل رو در برون‌بری از طریق چک باکس های ذیل.

en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
fa: شما می‌‍توانید محتویات فایل  %1$s   را کپی کنید،   و آن را در  تغییرمسیر  %2$s  وارد کنید.

en: You can't redirect a URL to itself.
fa: شما نمی توانید یک نشانی را به خودش تغییر مسیر دهید!

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the redirect.
fa: شما مجبور نیستید لینک %1$s را به جایی ریدایرکت کنید چون ریدایرکت از قبل وجود دارد. اگر این ریدایرکت خوب است کافیست مشکل را حل شده علامت بزنید.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
fa: شما مجبور نیستید لینک %1$s را به جایی ریدایرکت کنید چون ریدایرکت از قبل وجود دارد. ریدایرکت موجود به %2$s اشاره میکند. اگر این ریدایرکت خوب است کافیست مشکل را حل شده علامت بزنید. در غیر اینصورت به صفحه مدیریت بازگشتی ها رفته و لینک ریدایرکت  را تغییر دهید.

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
fa: شما ارجاع‌ها را ذخیره نکردید، مطمئنید که می‌خواهید این صفحه را ترک کنید؟

en: You haven’t activated your %s subscription yet! This means you are {{bold}}missing out on features you paid for{{/bold}}, so {{link}}activate your subscription now{{/link}}!
fa: هنوز %s مشترک نشده اید! این به این معنی است {{bold}} بخشی از پشتیبانی و ویژگی هایی را که پرداخت کرده اید{{/bold}}, از دست میدهید، پس{{link}}سریعا مشترک شوید{{/link}}!

en: You need to analyze your posts and/or pages in order to receive the best %1$slink suggestions%2$s.
    
    					%3$sAnalyze the content%4$s to generate the missing link suggestions.
fa: شما برای داشتن بهترین %1$sپیشنهادت لینک های داخلی%2$s باید نوشته ها و برگه های سایت خود را آنالیز کنید.
    
    					%3$sآنالیز محتوا%4$s برای یافتن لینک های داخلی که یافت نشده اند.

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
fa: شما به آدرس مقصدی ریدایرکت می کنید که کد اچ تی تی پی 301 را بر می گرداند (کاملاً جابجا شده) اطمینان حاصل کنید که شما آدرس مستقیماً در دسترس تعیین کرده باشید .

en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
fa: تغییر مسیر دایرکتوری فرعی که وردپرس در آن نصب شده از دست رفته است. این نتیجه باعث میشود تغییر مسیر کار نکند.مطمئن شوید تغییر مسیر شروع میشود با%1$s

en: keyphrase
fa: عبارت کلیدی

en: keyphrase score
fa: نمره عبارت کلیدی

en: meta description
fa: توضیح متا

[ctx: noun]
en: Type
fa: نوع

[ctx: post_type of a post or the taxonomy of a term]
en: type
fa: نوع

en: readability score
fa: نمره خوانایی

en: seo title
fa: عنوان سئو

en: title
fa: عنوان

en: url
fa: آدرس url
