Plugins - Admin Columns - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (427 entries)

en:  or
nb_NO:  eller

en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: %s column is already present and can not be duplicated.
nb_NO: %s kolonnen finnes allerede og kan ikke dupliseres.

en: %s more
nb_NO: %s mer

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: Activate license
nb_NO: Aktiver lisens

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Add Column
nb_NO: Legg til kolonne

en: Add Filter
nb_NO: Legg til filter

en: Add-ons
nb_NO: Tillegg

en: Admin Columns Pro offers full %s integration, allowing you to easily display and edit %s fields from within your overview.
nb_NO: Admin Columns Pro tilbyr full %s integrering, slik at du enkelt kan vise og redigere %s felt fra din oversikt.

en: Admin Columns Settings
nb_NO: Admin Columns innstillinger

en: Admin Columns forum on WordPress.org
nb_NO: Admin Columns forum på WordPress.org

en: Admin Menu
nb_NO: Admin-meny

en: Advanced Custom Fields
nb_NO: Avanserte egendefinerte felt

en: After
nb_NO: Etter

en: All Post Types
nb_NO: Alle innholdstyper

en: Allow Comments
nb_NO: Tillat kommentarer

en: Alternative Text
nb_NO: Alternativ tekst

en: Aperture
nb_NO: Blender

en: Approved
nb_NO: Godkjent

en: Are you happy with Admin Columns?
nb_NO: Er du fornøyd med Admin Columns?

en: Attachments
nb_NO: Vedlegg

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Author Email
nb_NO: Forfatter e-post

en: Author IP
nb_NO: Forfatter IP

en: Author Name
nb_NO: Navn på forfatter

en: Author URL
nb_NO: Forfatters URL

en: Auto
nb_NO: Automatisk

en: Available
nb_NO: Tilgjengelig

en: Available Sizes
nb_NO: Tilgjengelige størrelser

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Before
nb_NO: Før

en: Block Editor
nb_NO: Blokkredigeringen

en: Bulk Actions
nb_NO: Massehandlinger

en: Bulk Edit
nb_NO: Masseredigering

en: Bulk Edit any content
nb_NO: Masserediger alt innhold

en: Bulk Editing
nb_NO: Masseredigering

en: Buy Pro
nb_NO: Kjøp Pro

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
nb_NO: Ved å klikke på trekanten vil du se kolonnealternativer. Ved å bruke glidebryteren kan du angi bredden på kolonnene i prosent.

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
nb_NO: Ved å klikke på trekanten vil du se kolonnealternativer. Her kan du endre hver etikett for kolonneoverskriften.

en: By default: %s
nb_NO: Som standard: %s

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
nb_NO: Hvis du drar i kolonnene, kan du endre rekkefølgen de skal vises i.

en: Camera
nb_NO: Kamera

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Change column width
nb_NO: Endre kolonnebredde

en: Change label
nb_NO: Endre etikett

en: Change order
nb_NO: Endre rekkefølge

en: Character Limit
nb_NO: Tegnbegrensning

en: Check out our extensive documentation, or you can open a support topic on WordPress.org!
nb_NO: Sjekk ut vår omfattende dokumentasjon, eller du kan åpne et support emne på WordPress.org!

en: Choice
nb_NO: Valg

en: Choose a column type.
nb_NO: Velg en kolonnetype.

en: Clear all columns
nb_NO: Fjern alle kolonner

en: Clone
nb_NO: Klone

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Color
nb_NO: Farge

en: Column Name
nb_NO: Kolonnenavn

en: Column Sets
nb_NO: Kolonnesett

en: Column Type
nb_NO: Kolonnetype

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Comma Separated
nb_NO: Kommaseparert

en: Comment
nb_NO: Kommentar

en: Comment Count
nb_NO: Antall kommentarer

en: Comment status
nb_NO: Kommentarstatus

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Conditionals
nb_NO: Betingelser

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Copyright
nb_NO: Opphavsrett

en: Count
nb_NO: Telle

en: Counter
nb_NO: Teller

en: Create multiple columns sets
nb_NO: Opprett flere kolonnesett

en: Credit
nb_NO: Kreditt

en: Current excerpt is generated from the content.
nb_NO: Gjeldende utdrag er generert fra innholdet.

en: Custom
nb_NO: Egendefinerte

en: Custom Field
nb_NO: Egendefinert felt

en: Custom Fields
nb_NO: Egendefinerte felt

en: Custom Size
nb_NO: Egendefinert størrelse

en: Custom:
nb_NO: Egendefinerte:

en: Customize columns on the administration screens for post(types), pages, media, comments, links and users with an easy to use drag-and-drop interface.
nb_NO: Tilpass kolonnene på administrasjonsskjermene for innlegg (typer), sider, medier, kommentarer, koblinger og brukere med et brukervennlig dra-og-slipp-grensesnitt.

en: Databases
nb_NO: Databaser

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date Format
nb_NO: Datoformat

en: Date GMT
nb_NO: Dato GMT

en: Date Published
nb_NO: Publisert dato

en: Deactivate
nb_NO: Deaktiver

en: Decimal point
nb_NO: Desimaltegn

en: Decimals
nb_NO: Desimaler

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default settings successfully restored.
nb_NO: Standardinnstillingene er gjenopprettet.

en: Delete all column settings and restore the default settings.
nb_NO: Slett alle kolonneinnstillinger og gjenopprette standardinnstillingene.

en: Deprecated Actions
nb_NO: Utgåtte handlinger

en: Deprecated Filters
nb_NO: Utgåtte filtre

en: Depth
nb_NO: Dybde

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Did you know Admin Columns Pro has an integration addon for %s? With the proper Admin Columns Pro license, you can download them from %s!
nb_NO: Visste du at Admin Columns Pro har et integrasjons tillegg for %s? Med en korrekt Admin Columns Pro med lisens, kan du laste dem ned fra %s!

en: Dimensions
nb_NO: Dimensjoner

en: Discount is valid until %s
nb_NO: Rabatten er gyldig til %s

en: Display
nb_NO: Vis

en: Display Name
nb_NO: Visningsnavn

en: Display Options
nb_NO: Visningsalternativer

en: Display format
nb_NO: Visningsformat

en: Do you like Admin Columns?
nb_NO: Liker du Admin Columns?

en: Docs
nb_NO: Dokumenter

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Draft
nb_NO: Utkast

en: EXIF Data
nb_NO: EXIF-data

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Comment
nb_NO: Rediger kommentar

en: Edit Post
nb_NO: Rediger innlegg

en: Edit Post Author
nb_NO: Rediger forfatter av innlegg

en: Edit Term
nb_NO: Rediger term

en: Edit User Profile
nb_NO: Rediger brukerprofil

en: Edit columns
nb_NO: Rediger kolonner

en: Edit your content directly from the overview.
nb_NO: Rediger ditt innhold direkte fra oversikten.

en: Enable
nb_NO: Slå på

en: Estimated reading time in words per minute.
nb_NO: Anslått lesetid i ord per minutt.

en: Events Calendar
nb_NO: Hendelseskalender

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Excerpt is missing.
nb_NO: Utdrag mangler.

en: Export
nb_NO: Eksport

en: Export Unavailable
nb_NO: Eksport utilgjengelig

en: Export all column data to CSV.
nb_NO: Eksporter alle kolonnedata til CSV.

en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: Field
nb_NO: Felt

en: Field Type
nb_NO: Felttype

en: File Size
nb_NO: Filstørrelse

en: Filename
nb_NO: Filnavn

en: Filter any content
nb_NO: Filtrer innhold

en: Filter by Term
nb_NO: Filtrer etter term

en: Filtering
nb_NO: Filtrering

en: Filters
nb_NO: Filtre

en: Find out more
nb_NO: Finn ut mer

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: First Post
nb_NO: Første innlegg

en: Focal Length
nb_NO: Brennvidde

en: For example: %s.
nb_NO: For eksempel: %s.

en: For full documentation, bug reports, feature suggestions and other tips <a href='%s'>visit the Admin Columns website</a>.
nb_NO: For fullstendig dokumentasjon, feilrapporter, funksjonsforslag og andre tips <a href='%s'>besøk webområdet til Admin Columns</a>.

en: Formatted
nb_NO: Formatert

en: Forums
nb_NO: Forumer

en: Full Name
nb_NO: Fullt navn

en: Full Path
nb_NO: Fullstendig bane

en: Full Size
nb_NO: Full størrelse

en: General Settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: Get %s Off!
nb_NO: Få %s avslag!

en: Get %s now
nb_NO: Skaff %s nå

en: Get Admin Columns Pro
nb_NO: Få Admin Columns Pro

en: Get add-ons for ACF, WooCommerce and many more
nb_NO: Få tillegg for ACF, WooCommerce og mange flere

en: Get this add-on
nb_NO: Få dette tillegget

en: Go Pro
nb_NO: Skaff Pro

en: Has Content
nb_NO: Har innhold

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Height : %s px
nb_NO: Høyde: %s px

en: Height in pixels
nb_NO: Høyde i piksler

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Hide on screen
nb_NO: Skjul på skjermen

en: I'm using Admin Columns for WordPress!
nb_NO: Jeg bruker Admin Columns for WordPress!

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image Editing
nb_NO: Bilderedigering

en: Image Size
nb_NO: Bildestørrelse

en: In Reply To
nb_NO: I svar til

en: Include missing sizes?
nb_NO: Ta med manglende størrelser?

en: Include sizes that are missing an image file.
nb_NO: Ta med størrelser som mangler en bildefil.

en: Includes special integrations for:
nb_NO: Inkluderer spesielle integrasjoner for:

en: Inline Edit
nb_NO: Hurtigredigering

en: Inline Edit any content
nb_NO: Inline redigere alt innhold

en: Inline Editing
nb_NO: Hurtigredigering

en: Instructions
nb_NO: Bruksanvisning

en: Invalid column.
nb_NO: Ugyldig kolonne.

en: Invalid item ID.
nb_NO: Ugyldig element ID.

en: Invalid list screen.
nb_NO: Ugyldig listeskjerm.

en: Invalid method.
nb_NO: Ugyldig metode.

en: Invalid response.
nb_NO: Ugyldig svar.

en: Key
nb_NO: Nøkkel

en: Keywords
nb_NO: Nøkkelord

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Large
nb_NO: Stor

en: Last Modified
nb_NO: Sist endrede

en: Last Modified Author
nb_NO: Sist endret forfatter

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Last Post
nb_NO: Siste innlegg

en: Learn more &raquo;
nb_NO: Lær mer &raquo;

en: Learn more about %s.
nb_NO: Lær mer om %s.

en: Leave a review!
nb_NO: Legg igjen en anmeldelse!

en: Leave blank to display the URL
nb_NO: La feltet stå tomt hvis du vil vise URL-adressen

en: Leave empty for no limit
nb_NO: La stå tomt for ingen grense

en: Limit text to a certain number of characters or words
nb_NO: Begrens tekst til et bestemt antall tegn eller ord

en: Link Label
nb_NO: Lenketekst

en: Link To
nb_NO: Lenke til

en: Link to menu
nb_NO: Koble til meny

en: Links
nb_NO: Lenker

en: Loading Columns
nb_NO: Laster kolonner

en: Local Path
nb_NO: Lokal bane

en: Maximum number of characters
nb_NO: Maksimalt antall tegn

en: Maximum number of items
nb_NO: Maksimalt antall elementer

en: Maximum number of words
nb_NO: Maksimalt antall ord

en: Medium
nb_NO: Mellomstor

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Meta Box
nb_NO: Metaboks

en: Mime Type
nb_NO: MIME-type

en: Misc
nb_NO: Forskjellig

en: Missed schedule
nb_NO: Tapt tidsplan

en: Missing image file for size %s.
nb_NO: Manglende bildefil for størrelse %s.

en: More Tag
nb_NO: Mer tag

en: More details
nb_NO: Flere detaljer

en: Multiple
nb_NO: Flere

en: Multiple IDs should be separated by commas.
nb_NO: Flere IDer bør skilles med komma.

en: Multiple Values
nb_NO: Flere verdier

en: Multisite Support
nb_NO: Støtte for multisite

en: Name
nb_NO: Navn

en: Network Active
nb_NO: Nettverksaktivert

en: Network Enable
nb_NO: Gjør tilgjengelig i nettverk

en: Network Site:
nb_NO: Nettverkssite:

en: New line
nb_NO: Ny linje

en: Nickname
nb_NO: Kallenavn

en: No
nb_NO: Nei

en: No fields available.
nb_NO: Ingen felt tilgjengelig.

en: No limit
nb_NO: Ubegrenset

en: No taxonomies available.
nb_NO: Ingen taksonomier tilgjengelig.

en: None
nb_NO: Ingen

en: Notice
nb_NO: Merknad

en: Notifications
nb_NO: Varsler

en: Number
nb_NO: Nummer

en: Number Format
nb_NO: Tallformat

en: Number of Fields
nb_NO: Antall felt

en: Number of Items
nb_NO: Antall elementer

en: Only %s for 1 site
nb_NO: Bare %s for 1 nettsted

en: Order
nb_NO: Sorter

en: Orientation
nb_NO: Orientering

en: Others
nb_NO: Øvrige

en: Page Template
nb_NO: Sidemal

en: Parent
nb_NO: Forelder

en: Part of the file path to display
nb_NO: Del av filbanen som skal vises

en: Password
nb_NO: Passord

en: Password Protected
nb_NO: Passordbeskyttet

en: Password protected
nb_NO: Passordbeskyttet

en: Path
nb_NO: Sti

en: Path scope
nb_NO: Baneomfang

en: Pending
nb_NO: Ventende

en: Pending for review
nb_NO: Venter på gjennomgang

en: Permalink
nb_NO: Permalenke

en: Permanently hide notice
nb_NO: Skjul varsel for godt

en: Ping Status
nb_NO: Ping-status

en: Plain text
nb_NO: Ren tekst

en: Please visit the %s screen once to load all available columns
nb_NO: Vennligst gå til skjermbildet %s én gang for å laste inn alle tilgjengelige kolonner

en: Plugins
nb_NO: Utvidelser

en: Post
nb_NO: Innlegg

en: Post Count
nb_NO: Antall innlegg

en: Post Format
nb_NO: Innleggsformat

en: Post Formats
nb_NO: Innleggsformater

en: Post Type
nb_NO: Innleggstype

en: Posts Screen
nb_NO: Innlegg-skjermen

en: Preferences
nb_NO: Preferanser

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Prices starting from %s
nb_NO: Priser starter fra %s

en: Private
nb_NO: Privat

en: Products
nb_NO: Produkter

en: Public
nb_NO: Offentlig

en: Published
nb_NO: Publisert

en: Quick Add
nb_NO: Hurtig legg til

en: Rate
nb_NO: Vurder

en: Read Time
nb_NO: Lesetid

en: Recommended
nb_NO: Anbefalt

en: Registered
nb_NO: Registrert

en: Relational
nb_NO: Relasjoner

en: Relative to domain
nb_NO: I forhold til domene

en: Relative to main uploads folder
nb_NO: I forhold til hovedmappen for opplastinger

en: Remove
nb_NO: Slett

en: Restore Settings
nb_NO: Gjenopprett innstillinger

en: Restore columns
nb_NO: Gjenopprett kolonner

en: Restore settings
nb_NO: Gjenopprett innstillinger

en: Roles
nb_NO: Roller

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Scheduled
nb_NO: Planlagt

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search any content
nb_NO: Søk etter innhold

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select Icon
nb_NO: Velg ikon

en: Select a repeater sub field.
nb_NO: Velg et repeterende underfelt.

en: Select type
nb_NO: Velg type

en: Select which comment status you like to display.
nb_NO: Velg hvilken kommentarstatus du vil vise.

en: Send me the discount
nb_NO: Send meg rabatten

en: Separator
nb_NO: Skille

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings for %s restored successfully.
nb_NO: Innstillingene for %s ble vellykket gjenopprettet.

en: Settings for %s updated successfully.
nb_NO: Innstillinger for %s ble vellykket oppdatert.

en: Shortcodes
nb_NO: Hurtigkoder

en: Shortlink
nb_NO: Kortlenke

en: Show %s button on table screen.
nb_NO: Vis %s-knappen på tabellskjermen.

en: Show Toolbar
nb_NO: Vis verktøylinje

en: Shutter Speed
nb_NO: Lukkerhastighet

en: Site Options
nb_NO: Nettstedsinnstillinger

en: Smart Filters
nb_NO: Smarte filtre

en: Social
nb_NO: Sosialt

en: Sort & Filter on all your content.
nb_NO: Sorter og filtrer på alt innholdet ditt.

en: Sort any content
nb_NO: Sorter alt innhold

en: Sortable Columns
nb_NO: Sorterbare kolonner

en: Sorting
nb_NO: Sortering

en: Status (Quick Links)
nb_NO: Status (hurtiglenker)

en: Sticky
nb_NO: Fremhevet

en: Store settings
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Submit your email and we'll send you a discount for %s off.
nb_NO: Send inn din e-post og vi sender deg en rabatt på %s.

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
nb_NO: Sendt inn på <a href="%1$s">%2$s på %3$s</a>

en: Support
nb_NO: Støtte

en: Take Admin Columns to the next level:
nb_NO: Ta Admin Columns til neste nivå:

en: Taxonomies
nb_NO: Taksonomier

en: Taxonomy
nb_NO: Taksonomi

en: Taxonomy Support
nb_NO: Støtte fortaksonomi

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text Limit
nb_NO: Tekstgrense

en: The %s can be changed in %s.
nb_NO: %s kan bli endret i %s.

en: The Admin Columns plugin has undergone some major changes in version 4.
nb_NO: Admin Columns programtillegget har gjennomgått noen store endringer i versjon 4.

en: The action %s used on this website is deprecated since %s.
nb_NO: Handlingen %s som brukes på dette webområdet, er foreldet siden %s.

en: The callback used is %s. | The callbacks used are %s.
nb_NO[0]: Tilbakekallet som brukes, er %s.
nb_NO[1]: Tilbakekallene som brukes, er %s.

en: The columns for %s are read only and can therefore not be edited.
nb_NO: Kolonnene for %s e kun for lesing og kan derfor ikke redigeres.

en: The custom field column uses the custom fields from posts and users. There are 14 types which you can set.
nb_NO: Kolonnen for egendefinerte felt bruker de egendefinerte feltene fra innlegg og brukere. Det er 14 typer som du kan sette.

en: The difference is returned in a human readable format.
nb_NO: Forskjellen returneres i et menneskelig lesbart format.

en: The filter %s used on this website is deprecated since %s.
nb_NO: Filteret %s som brukes på dette webområdet, er foreldet siden %s.

en: The result is a CSV file.
nb_NO: Resultatet er en CSV-fil.

en: This is the name which will appear as the column header.
nb_NO: Dette er navnet som vises som kolonneoverskrift.

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
nb_NO: Dette programtillegget er for å legge til og fjerne flere kolonner til administrasjonsskjermene for innlegg(typer), sider, mediebibliotek, kommentarer, lenker og brukere. Endre kolonnens etikett og omordne dem.

en: This site is using some actions or filters that have changed. Please read %s to resolve them.
nb_NO: Dette nettstedet bruker noen handlinger eller filtre som er endret. Les %s for å løse dem.

en: This text will appear after the column value.
nb_NO: Denne teksten vil vises etter kolonneverdien.

en: This text will appear before the column value.
nb_NO: Denne teksten vil vises før kolonneverdien.

en: This will determine how the date will be displayed.
nb_NO: Dette vil avgjøre hvordan datoen vil bli vist.

en: This will determine how the time will be displayed.
nb_NO: Dette vil avgjøre hvordan tiden vil bli vist.

en: This will determine how the value will be displayed.
nb_NO: Dette vil avgjøre hvordan verdien vil bli vist.

en: This will make the title link to the menu.
nb_NO: Dette vil lenke tittelen til menyen.

en: Thousands separator
nb_NO: Tusenskilletegn

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Thumbnails
nb_NO: Miniatyrbilder

en: Time Difference
nb_NO: Tidsforskjell

en: Time Format
nb_NO: Tidsformat

en: Timestamp
nb_NO: Tidsstempel

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title Only
nb_NO: Kun tittel

en: Toolset Types
nb_NO: Verktøysettyper

en: Total
nb_NO: Totalt

en: Trash
nb_NO: Søppel

en: True / False
nb_NO: Sant / Usant

en: Unlimited Columns
nb_NO: Ubegrenset kolonner

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Upgrade
nb_NO: Oppgrader

en: Upgrade to
nb_NO: Oppgrader til

en: Upgrade to PRO, and take Admin Columns to the next level:
nb_NO: Oppgrader til PRO, og ta Admin Columns til neste nivå:

en: Use an icon instead of text for displaying the status.
nb_NO: Bruk et ikon i stedet for tekst for å vise statusen.

en: Use an icon instead of text for displaying.
nb_NO: Bruk et ikon i stedet for tekst for å vise notatet.

en: Use an icon?
nb_NO: Bruk et ikon?

en: Use icons instead of text for displaying the actions.
nb_NO: Bruk ikoner i stedet for tekst for å vise handlingene.

en: Use icons?
nb_NO: Bruk ikoner?

en: User
nb_NO: Bruker

en: User Email
nb_NO: Brukers e-postadresse

en: User ID
nb_NO: Bruker ID

en: User Login
nb_NO: Brukerinnlogging

en: User Nicename
nb_NO: Brukers kallenavn

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Uses one or more %s IDs to display information about it.
nb_NO: Bruker én eller flere %s IDer for å vise informasjon om den.

en: Value: Can be either a string or array. Arrays will be flattened and values are seperated by commas.
nb_NO: Verdi: kan være enten en streng eller en tabell. Tabeller vil bli slått sammen og verdier skilles med komma.

en: Value: Can be either a string or array. This will display a count of the number of times the meta key is used by the item.
nb_NO: Verdi: kan være enten en streng eller en tabell. Dette vil vise en telling av antall ganger meta-nøklen brukes av elementet.

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
nb_NO: Verdi: kan være UNIX-tidsstempel eller et datoformat som beskrevet i <a href='%s'>Codex</a>. Du kan endre vist datoformat på siden for <a href='%s'>generelle innstillinger</a>.

en: Value: Hex value color, such as #808080.
nb_NO: Verdi: Farge med heksadesimal verdi, for eksempel #808080.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
nb_NO: Verdi: Kun heltall. <br/>Hvis du har "programtillegget for sortering" vil dette bli brukt til sortering, slik at du kan sortere innleggene dine på numeriske (egendefinerte felt) verdier.

en: Value: Should be a 1 (one) or 0 (zero).
nb_NO: Verdi: Bør være 1 (en) eller 0 (null).

en: Value: Should be an array. This will flatten any ( multi dimensional ) array.
nb_NO: Verdi: Bør være en tabell. Dette vil slå sammen alle (multi dimensjonale) tabeller.

en: Value: Should contain a URL.
nb_NO: Verdi: Bør inneholde en URL-adresse.

en: Value: Should contain one or more Attachment IDs, separated by commas.
nb_NO: Verdi: Bør inneholde én eller flere vedleggs-IDer, atskilt med komma.

en: Value: Should contain one or more Image URLs or Attachment IDs, separated by commas.
nb_NO: Verdi: Bør inneholde én eller flere bilde URLer eller vedleggs-IDer, atskilt med komma.

en: Value: Should contain one or more Post IDs, separated by commas.
nb_NO: Verdi: Bør inneholde én eller flere innleggs-IDer, atskilt med komma.

en: Value: Should contain one or more User IDs, separated by commas.
nb_NO: Verdi: Bør inneholde én eller flere bruker-IDer, atskilt med komma.

en: Value: This will show if the field has content or not.
nb_NO: Verdi: Dette vil vise om feltet har innhold eller ikke.

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
nb_NO: Verdi: Dette vil vise de første 20 ordene av innleggets innhold.

en: View
nb_NO: Vis

en: View %s screen
nb_NO: Vis skjermbildet %s

en: View Comment
nb_NO: Vis kommentar

en: View Post
nb_NO: Vis innlegg

en: View Public Author Page
nb_NO: Se offentlig forfatterside

en: View Public Post Author Page
nb_NO: Vis offentlig innleggs forfatterside

en: View User Posts
nb_NO: Se brukerinnlegg

en: View documentation
nb_NO: Vis dokumentasjon

en: Visual Editor
nb_NO: Visuell redigering

en: Warning! ALL saved admin columns data will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
nb_NO: Advarsel! ALLE lagrede Admin Columns data vil bli slettet. Dette kan ikke angres. 'OK' for å slette, 'Avbryt ' for å stoppe

en: Warning! The %s columns data will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
nb_NO: Advarsel! %s kolonnens data vil bli slettet. Dette kan ikke angres. 'OK' for å slette, 'Avbryt' for å stoppe

en: We don't mean to bug you, but you've been using %s for some time now, and we were wondering if you're happy with the plugin. If so, could you please leave a review at wordpress.org? If you're not happy with %s, please %s.
nb_NO: Vi mener ikke å plage deg, men du har brukt %s i noe tid nå, og vi lurte på om du er fornøyd med programtillegget. Hvis ja, kan du vennligst legge igjen en anmeldelse på wordpress.org? Hvis du ikke er fornøyd med %s, vennligst %s.

en: We recommend using %s
nb_NO: Vi anbefaler å bruke %s

en: We would really love it if you could show your appreciation by giving us a rating on WordPress.org or tweet about Admin Columns!
nb_NO: Vi ville virkelig sette pris på om du kunne vise hvor fornøyd du er ved å gi oss en vurdering på WordPress.org eller tweet om Admin Columns!

en: We're sorry to hear that; maybe we can help! If you're having problems properly setting up %s or if you would like help with some more advanced features, please visit our %s.
nb_NO: Vi beklager å høre det; kanskje vi kan hjelpe! Hvis du har problemer med å konfigurere %s, eller hvis du vil ha hjelp med noen mer avanserte funksjoner, kan du gå til %s.

en: Website
nb_NO: Nettsted

en: Welcome Screen
nb_NO: Velkomstskjerm

en: What's wrong? Need help? Let us know!
nb_NO: Hva er i veien? Trenger du hjelp? Gi oss beskjed!

en: Whitespace
nb_NO: Mellomrom

en: Widgets
nb_NO: Widgeter

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Width : %s px
nb_NO: Bredde: %s px

en: Width in pixels
nb_NO: Bredde i piksler

en: Woohoo! We're glad to hear that!
nb_NO: Woohoo! Vi er glade for å høre det!

en: Word Count
nb_NO: Antall ord

en: Word Limit
nb_NO: Ordgrense

en: WordPress Date Format
nb_NO: WordPress datoformat

en: WordPress Time Format
nb_NO: WordPress tidsformat

en: Words per minute
nb_NO: Ord per minutt

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You can also find help on the %s, and %s.
nb_NO: Du kan også finne hjelp på %s og %s.

en: You can also use your admincolumns.com account to access support through %s!
nb_NO: Du kan også bruke admincolumns.com kontoen din til å få tilgang til support via %s!

en: You need at least one column
nb_NO: Du må ha minst én kolonne

en: Your Email
nb_NO: Din e-post

en: Your First Name
nb_NO: Fornavn

en: click here
nb_NO: klikk her

en: current
nb_NO: gjeldende

en: date and time formatting
nb_NO: dato- og klokkeslettformatering

en: documentation page
nb_NO: dokumentasjonsside

en: find answers to frequently asked questions
nb_NO: finn svar på ofte stilte spørsmål

en: in %s
nb_NO: i %s

en: minute | minutes
nb_NO[0]: minutt
nb_NO[1]: minutter

en: optional
nb_NO: frivillig

en: or
nb_NO: eller

en: our documentation
nb_NO: vår dokumentasjon

en: our forum
nb_NO: vårt forum

[ctx: post]
en: Edit %s
nb_NO: Rediger %s

[ctx: post]
en: Edit %s Author
nb_NO: Rediger %s forfatter

[ctx: post]
en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

[ctx: post]
en: View %s
nb_NO: Vis %s

[ctx: post]
en: View Public %s Author Page
nb_NO: Vis offentlig %s forfatterside

en: second | seconds
nb_NO[0]: sekund
nb_NO[1]: sekunder

en: the addons page
nb_NO: siden for tillegg

en: width
nb_NO: bredde
